Компанія Midea Holding Co.

Компанія Midea Holding Co. Спеціалізується на випуску кондиціонерів різного класу. За 40 років компанія стала світовим лідером і провідним фахівцем в області кліматики. Кондиціонери Midea продаються у всьому світі та користуються популярністю серед споживачів більш ніж 120 країн. Марці Midea довіряють за поєднання високої якості техніки, яка підтримується з року в рік, і постійних інновацій. Впровадженням інновацій і контролем якості займається спеціально створений дослідницький центр.

Компанія Midea по праву може змагатися з будь-яким виробником кліматичного устаткування у світі, в першу чергу завдяки унікальному по своїй завершеності ланцюжку виробництва – одній з найдосконаліших у світі. Крім того, компанія має власний дизайнерський центр, відділення з виробництва електроніки, компресорів, а також двигунів для кондиціонерів.

Увесь процес виробництва відстежується відділом контролю якості.

Компанія Midea особливу увагу приділяє обміну технологіями з найбільшими корпораціями світового рівня, такими як Toshiba (Японія), Toshiba – Carrier (Японія), Nec – Rycsan (Японія), Sanyo (Японія), Emerson (США) та інших. Так спільно з Nec – Rycsan та американською фірмою TI створена Лабораторія зістворення Технологій Електронного Контролю виробництва. Створення і реалізація цих технологій на виробництві дозволило продукції компанії Midea вийти на новий якісний рівень.

Завдяки розробці нових технологій, компанія Midea стала найвпливовішим підприємством у сфері виробництва кондиціонерів та активним учасником світового ринку. Плани досягнення лідерства у виробництві кондиціонерів підкріплюються наявністю значних виробничих потужностей. Загальна площа виробничих приміщень складає більше 1 015 000 м², на яких розміщені 108 виробничих ліній.

Технічні інновації були і залишаються головним двигуном зростання компанії Midea, яка ні на крок не відступає від стратегії використання кращих технологій для створення комфортного, енергозберігаючого, екологічного, зручного в експлуатації та, найголовніше, надійного устаткування. Прагнучи створити орієнтованого на споживачів підприємства та кращого бренду у виробництві кондиціонерів, компанія Midea представляє виключно широкий модельний ряд кліматичної продукції як побутовій, так і напів-промисловій.

Історія Midea:

Стратегічне завдання бренду Midea – бути світовим лідером у виробництві та реалізації кліматичної і побутової техніки. Поставлене завдання досягається завдяки технологіям та продукту, які чітко відповідають тенденціям ринку.

Основна цінність бренду.

Усі роки розвитку бренду Midea обсяг виробництва супроводжувався бурхливим зростанням. Все більше і більше споживачів віддавало переваги Midea. За цей час ми добре вивчили наших клієнтів, зрозуміли, що саме їм потрібно. При цьому основною цінністю Midea залишається здатність до постійних інновацій, швидкість реакції на зміни переваг споживачів. Продукція, що точно задовольняє запити клієнтів, вносить в повсякденне життя відтінки радості та комфорту.

 • 1985 рік – Перший кондиціонер компанії Midea випущений в місті Шунде, провінція Гуанг Донг.
 • 1993 рік – Початок технологічної співпраці компаній Midea і Toshiba.
 • 1993 рік – Отримання сертифікату ISO 9001.
 • 1998 рік – Організація виробництва в м. Вуху, провінція Анху.
 • 1998 рік – Створення компаніями Midea і Toshiba спільного підприємства з виробництва компресорів під маркою Toshiba.
 • 1999 рік – Отримання сертифікату ISO 14001.
 • 1999 рік – Початок виробництва кондиціонерів для адміністративних і торгових приміщень.
 • 2000 рік – Річний об’єм продажів перевищив 2 млн. продукції.
 • 2002 рік – Отримання сертифікату ISO18001.
 • 2003 рік – Річний об’єм продажів перевищив 3 млн. продукції.
 • 2004 рік – Створення компаніями Midea і Toshiba – Carrier спільного підприємства з виробництвакондиціонерів.
 • 2006 рік – Об’єм продажів перевищив 11 млн. продукції.

Основна Місія Midea

Midea докладає максимальних зусиль для створення комфортного життя людей. Midea випускає продукцію з якістю, що перевищує очікування споживачів. За допомогою нових технологій та великого досвіду, Midea створює кліматичну техніку, орієнтовану на потреби людини.

Курс Валют

Курс валют на 26.06.2020:
1 USD – 27,10 (наличный)
1 USD – 27,20 (безналичный)
EUR/USD – 1,12 (Кросс-Курс)