Компанія Mitsubishi Electric (Японія)

Більше 125 років тому Ятаро Івасакі орендував 3 пароплави і заснував компанію Tsukumo Shipping Co. Впродовж декількох наступних років компанія успішно розвивалася, і в 1874 р. її назва змінилася на Mitsubishi Steamship Co. До цього часу флот налічував вже 30 суден.

У 1890 р. президент компанії Яносуке Івасакі викупив у японського уряду покинуту ділянку площею 35 гектарів недалеко від імператорського палацу. В той момент ділянка обійшлася компанії в суму, еквівалентну на сьогодні 1 мільярду доларів. Нині цей район Маруноучі є одним з найдорожчих і престижних в Токіо.

Всесвітньо відома торгова марка Mitsubishi виникла внаслідок злиття фамільних гербів засновників. Mitsubishi в перекладі означає “три алмази” (Міцу – 3, Бісі – алмаз).

В кінці XIX та на початку XX ст. в рамках холдингу Mitsubishi з’явилися нові напрямки, такі як Mitsubishi Shipbuilding Co. (судноверфи), Mitsubishi Internal Combustion Engine Co. (двигуни внутрішнього згорання), Mitsubishi Oil Co. (нафтовидобуток і переробка) та Mitsubishi Electric. Mitsubishi перетворилася на величезну фірму, яка аж до закінчення Другої Світової Війни належала одній сім’ї.

Після закінчення війни в 1946 р. під натиском союзників компанія Mitsubishi була реорганізована. Замість однієї Компанії з’явилося 44 незалежних фірм. Деякі з них мають у своїй назві слово “Mitsubishi”, наприклад, Mitsubishi Bank, Mitsubishi Motorsта Mitsubishi Electric. До інших відносяться, наприклад, широко відомий Нікон (виробник фототехніки) і Кірін (виробник пива). Оборот усіх цих компаній, якщо звести їх в єдиний баланс, складає 10% ВВП Японії.

Корпорація Mitsubishi Electric є основним виробником електронного та електротехнічного устаткування в сімействі Mitsubishi. Продукція Mitsubishi Electric включає напівпровідники та індустріальну автоматику, космічні супутники і монітори, ліфти і системи навігації, генератори і системи кондиціонування, а також багато чого іншого.

Офіси та заводи Mitsubishi Electric розкидані по всьому світу.

Курс Валют

Курс валют на 26.06.2020:
1 USD – 27,10 (наличный)
1 USD – 27,20 (безналичный)
EUR/USD – 1,12 (Кросс-Курс)