Початок шляху (Історія корпорації Toshiba)

Історія компанії Toshiba містить багато відкриттів і сміливих рішень. Вона почалася трохи більше ста років тому, коли під натиском індустріальної ери була зруйнована стала репутація Японії, як держави, що живе одними лише стародавніми традиціями.

Компанія Toshiba заснована двома великими винахідниками. Хісашіге Танака, “Томас ЕдісонАзії” став широко відомий завдяки справжньому таланту винахідника. Хісашіге вивчав математику і астрономію, і винайшов безліч речей, використовуючи свою унікальну уяву – джерело світла, яке світило вдесятеро яскравіше за свічку, пружинний годинник, що показує точний час впродовж більше 200 днів. Він працював навіть у важкій промисловості, де працював над розробкою паровозів, пароплавів та гармат. Гасло, яке вітало відвідувачів Танака Інжиніринг Воркс, “Ми покращує можиття, створюючи речі, необхідні людям”, виражало справжню відданість справі.

Ічісуке Фудзіока був японським “Батьком електроніки”. Він уперше в Японії налагодив виробництво ламп розжарювання і був піонером японської електронної промисловості. Електрика тільки починала завойовувати світ, і в 1899 році перший виробник освітлювального електроустаткування в Японії дістав назву Tokyo Electric Company. Приблизно в той же час один з найбільших японських виробників важкого електричного устаткування дістав назвуShibauro Electric Company. У 1939 році сталося злиття двох цих компаній, після чого Tokyo Shibauro Electric Company стало ім’ям, відомим кожній сім’ї у світі, хоча бренд Toshiba і не був офіційною назвою компанії до 1978 року.

Кондиціонери Toshiba

Вже в сімдесятих роках XX століття Toshiba зайняла своє місце на світовому ринку як сучасна транснаціональна компанія з переконливим ассортиментом продукції і розгалуженою мережею заводів по усій земній кулі. У 1978 році за компанією офіційно закріпилося ім’я Toshiba Corporation.

Завдяки постійним розробкам в області кондиціонування Toshiba вже багато десятиліть займає лідируючі позиції в технології енергозбереження і управління кліматом.

Історія розвитку кондиціонерів Toshiba розпочалася в 1930 році, коли компанія розробила перший в Японії герметичний компресор для холодильного устаткування.

  • 1961 рік – ми випустили першу у світі побутову спліт-систему для кондиціонування повітря.
  • 1968 рік – Toshiba випускає перший в Японії ротаційний компресор і починає будівництво міжнародної мережі в Європі, ПівнічнійАмериці і на Близькому Сході.
  • 1978 рік – ми зробили перший кондиціонер, керований мікропроцесором.
  • 1980 рік – Toshiba створила перший у світіі нверторний кондиціонер. Революційна інверторна технологія управління компресором дозволила істотно поліпшити технічні характеристики і збільшити енергоефективність систем кондиціонування. Услід за Toshiba увесь японський ринок перейшов до розробки і продажу кондиціонерів на базі інверторної технології.
  • 1988 рік – ми випустили перший у світі дво-роторний компресор.
  • 1993 рік – Toshiba запустила у виробництво новусерію цифрових інверторних кондиціонерів з двороторним компресором – безшумних та економічних.

Toshiba сьогодні

В 21 столітті Toshiba – одна з найбільших у світі компаній. У 2004 році консолідований оборот компанії склавбільше 54 мільярдів доларів США. Чисельність співробітників Toshiba по всьому світу складає близько 172 000 чоловік. Маючи основну виробничу базу в Японії, і заводи в Китаї та Таїланді, ми продаємо кондиціонери більш ніж в 120 країнах світу через власну торгову мережу і за допомогою незалежних дистриб’юторів.

Toshiba Air Conditioning має більше 1200 патентів в Японії та інших країнах світу, – значимий показник для будь-якої компанії. Лідерство у виробництві кондиціонерів розпочинається з наукових розробок, передових технологій і ключових компонентів. Провідна позиція Toshiba підкріплюється системою спільного управління усіма етапами робіт – відпроектування і розробки до контролю якості виробництва, постачання, монтажу і навчання наших замовників.

Ми беремо на себе повну відповідальність за продукцію, яку ми пропонуємо нашим покупцям. Toshiba створює нові стандарти комфорту для сучасної людини, піклується про здоров’я і процвітання суспільства.

Наукові дослідження і технічні досягненняToshiba.

Науково-експериментальні роботи в області сучасних технологій проводяться спільно з науково-дослідним центром Toshiba, звіти про них поступають до інженерів і фахівців інших підрозділів компанії. Toshiba взаємодіє з провідними університетами, що дозволяє розвивати фундаментальні і нові технології, і разом зі світовими лідерами створювати усе більш досконалі, економічні і продуктивні компоненти кліматичних систем.

Кондиціонери Toshiba вже давно завоювали міжнародне визнання. Щоб забезпечити максимальну надійність і високу якість кондиціонерів, Toshiba застосовує систему виробничої перевірки усієї кліматичної техніки. Усі заводи Toshiba по виробництву систем кондиціонування отримали сертифікат ISO 9001 з управління та забезпечення якості.

Toshiba заслужила міжнародне визнання за створення енергозберігаючих товарів і впровадження екологічно безпечних засобів виробництва. Система екологічного менеджменту компанії сертифікована відповідно до вимог стандарту ISO14001. Toshiba – перший виробник в Японії, який при випуску усіх своїх виробів використовує холодагент R410A. Продукція Toshiba заслужила міжнародне визнання і 14 нагород в області захисту довкілля, включаючи премію Міністерства міжнародної торгівлі та промисловості Японії.

2003 – “Головний приз” за вклад в економію електроенергії в конкурсі Міністерства енергетики і ресурсів (Японія). Продукт: VRF- система Super MMS з вибором режиму охолодження/обігрів.

Toshiba нагороджена за впровадження енергозберігаючої системи, що вносить великий вклад в економію природних ресурсів та зниження виділення газів, що викликають глобальний парниковий ефект.

2004 – Японська інженерна асоціація з охолодження та кондиціонування Приз за “Краще технічне рішення”. Висока оцінка досягнень техніки і монтажу в області охолодження і кондиціонування повітря.

2005 – Інститут електротехніки (Японія). Конкурс досліджень в області розвитку електротехніки, “Заохочувальний приз”. Номінація “нова логіка, приладабо система, реалізована в комерційному продукті або пристрої, що використовує електронні дослідження або технології”.

Завод Фудзі компанії Toshiba – виробнича база, що використовує новітні технології кондиціонування повітря. Завод розташований в місці з видом на прекрасну гору Фудзіяма, найвищу і вражаючу вершину Японії, визнаний символ нації.

Завод Фудзі працює з 1943 року і став місцем появи багатьох чудових виробів, включаючи першу у світі спліт-систему кондиціонування і першу у світі інверторну спліт-систему. Нині на заводі випускаються побутові та промислові кондиціонери, а також основні компоненти кондиціонерів, в яких використовуються сучасні технології Toshiba – компресори і блоки інверторів.

Тут кожного дня виготовляються компресори кондиціонерів будь-якого розміру і конфігурації, виробляються внутрішні та зовнішні блоки мультизональної системи SuperMMS, спліт-системи Daiseikai та інші побутові кондиціонери. Також на заводі Фудзі виготовляються кондиціонери для промисловості таі транспорту, у тому числі для японських експресів “Буллеттрейн” і інших потягів. Звідси починається шлях нашої продукції в усі куточки світу.

Курс Валют

Курс валют на 26.06.2020:
1 USD – 27,10 (наличный)
1 USD – 27,20 (безналичный)
EUR/USD – 1,12 (Кросс-Курс)