Кліматична техніка CHIGO

CHIGO-brand

Холдинг Chigo відомий в Китаї та у всьому світі. Це один з найбільших виробників кліматичного обладнання високої якості.

CHIGO: поява бренду та його розвиток

Історія корпорації розпочинається ще в 1991, що робить Chigo порівняно молодою компанією. Головний офіс розташовано в Фошане, що знаходиться в окрузі Нанхай. Вже в 1993 Chigo запускає перший конвеєр із збірки кондиціонерів. На сьогодні існує не більше десяти пунктів виробництва, що дають можливість випускати 10 млн. одиниць оригінальної кліматичної техніки.

Потрібно відмітити швидкий та стабільний розвиток компанії. Майже за 10 років компанія стала відомою у всьому світі. Нічого дивного, адже ринок збуту – це 100 країн. Спеціалісти відмічають, що планка якості та постійне бажання до покращення зробили свою справу, тому успіх не примусив себе чекати.

Кондиціонер Chigo – не останній продукт. Асортимент компанії достатньо широкий, а з активним розвитком, він став ще більшим: моторні заводи, пластмасові фабрики, маслобійні заводи. Що б там не було, а виробництво зконцентровано саме на кондиціонерах промислового типу.

Кондиціонер Chigo: знак якості та надійності

Chigo зараз – це величезний холдінг, що включає сотні різноманітних виробничих центрів, де працюють більше 16 тис. чоловік.

Керівництво завжди приділяло увагу інноваціям в своїй продукції, а також якості. Для тестування техніки були залучені такі компанії, як Yokogawa, а також Chino.

Розробками займається команда професіоналів, яка складається з 250 вчених. Їхні досягнення з 1994 року дійсно вражають – 150 патентів.

Кожний кондиціонер Chigo обов’язково повинен відповідати трьом основним параметрам: енергоефективність, простота в користуванні, а також максимальна екологічна безпека.

Chigo успішно співпрацює з такими відомими компаніями, як Hitachi, Mitsubishi, Hyundai. В своїх моделях компанія використовує деякі складові від вищезгаданих партнерів.

Кондиціонери Chigo, не дивлячись на свій бюджетний клас, відрізняються простим управлінням, можливістю автоматичного перезапуску і навіть самостійною діагностикою.

Chigo отримала всі необхідні сертифікати якості: ISO 9001 тощо, які підтверджують бажання компанії забезпечити покупців найкращими кондиціонерами.

Кліматичне обладнання Chigo користується попитом не лише в Китаї, але і у всьому світі.