Кліматична техніка OLMO

olmo_brand

Кліматична техніка OLMO переважно представлена кондиціонерами. Випускаються вони на території Китаю, на заводах Hitachi. Практично всі комплектуючі, а також інженерні рішення забезпечують спеціалісти тієї ж компанії.

Сама торгова марка ОЛМО родом з Данії. Керівництво компанії визначає свою продукцію, як інноваційну. Нічого дивного, адже більшість складових проектуються лідерами кліматичного ринку: GMCC, Highli і т.д.

Кондиціонери OLMO: переваги

Кондиціонер OLMO відрізняється порівняно недорогою ціною, що розширює клієнтcьку базу споживачів країн СНД. При цьому все обладнання тестується ще на етапі виробництва. Професіонали намагаються забезпечити високу якість кондиціонерів, а також їх довговічності.

Окрема увага приділяється і простоті у використанні. Це для того, щоб покупці швидко розібралися у функціоналі самостійно. Для цього також передбачається детальна інструкція, а також технічна підтримка від виробника.  

Сама ж компанія зазначає, що на виробництво  кондиціонерів витрачає значно менше часу, ніж конкуренти. При цьому якість зовсім не поступається іншим брендам, але про це можуть судити тільки споживачі. Подібний підхід і визначає низьку ціну.

Кондиціонер ОЛМО відрізняється підвищеною тепловіддачею (на 28%). Також  присутній низький рівень енергоспоживання, що виділяє моделі побутового класу.

Професійний підхід гарантує користувачам значні переваги:

  1. надійний захист від перегріву обладнання;
  2. кондиціонер OLMO не обдуває холодним повітрям;
  3. захисні міри проти обмерзання спліт-систем та комплектуючих;
  4. навіть при довговічному використанні, деталі не піддаються корозії.

OЛМО співпрацює з іншими компаніями (Toshiba, Matsushita, NEC), щоб забезпечити максимальну простоту в обслуговуванні своєї техніки.