Історія кліматичної техніки AC ELECTRIC

AC_ELECTRIC_brand

Торгова марка AC Electric була заснована в 2014. Незважаючи на те, що бренд зовсім молодий, проте вже користується популярністю у всьому світі. Спеціалізується компанія на виробництві побутової та напівпромислової кліматичної техніки: установки для вентиляції, кондиціонери, чіллери, тощо.

Керівництво представляє свою продукцію в середньому, а також бюджетному ціновому сегменті з високою якістю. Таким чином покупці можуть собі дозволити продукцію без навантаження на власний гаманець. AC Electric – це бренд для широкого кола споживачів.

Виробничі центри розташовані в Тайланді та Китаї. Обладнання експортується в країни Азії, а також Європи. Компанія виробляє техніку виключно за японськими технологіями, що гарантує довговічність та надійність, навіть при активному використовуванню.

З моменту заснування торгової марки, кондиціонери AC Electric, а також інше кліматичне обладнання почали продаватися в Україні та інших країнах СНГ.

Особлива увага приділяється функціональності та сучасності. Нічого дивного, так як над розробкою працюють високоякісні інженери та дизайнери.

Кондиціонери AC Electric: особливості та переваги

Чому кондиціонери AC Electric такі популярні?

  • Наявність базового функціоналу, а також всіх необхідних функцій. Мова йде про осушення, опалення, охолодження, вентиляцію.
  • Так як використовуються японські технології, то моделі розраховані на тривале активне використання.
  • Максимально прості рішення в проектуванні. Це означає, що кондиціонери та інша кліматична техніка компанії проста в обслуговуванні.
  • Працюють спеціалісти з таких відомих брендів, як Mitsubishi та Fuji.
  • У всіх моделях застосовуються компресори виробництва Toshiba.

Торгова марка AC Electric приділяє особливу увагу підтримці прямих користувачів. По-перше, спеціалісти працюють лише з професійними та надійними дилерами, а також дистриб’юторами. По-друге, спеціалісти проходять навчання за рахунок компанії, що дозволяє надавати максимально широку консультацію покупців. По-третє, кожна модель комплектується детальною інструкцією з контактами сервісних центрів та гарячих ліній.

За рахунок уваги до деталей та невисоку вартість, AC Electric стає все популярнішим з кожним днем. Найближчим часом компанія планує розширити географію продажів та виходить на ринки США, Канади та інших розвинутих країн.