Історія торгової марки Carrier

Carrier_brand

Історія Carrier бере свій початок з 1902 року. Саме тоді Уїлліс Каррієр винайшов пристрій, який відстежував, а також вимірював температуру в невеликих приміщеннях.

Дебютний кондиціонер Carrier був створений завдяки знайомого поліграфіста. Справа в тому, що він не міг створити якісне кольорове зображення через нестабільну температуру та вологість. Це вплинуло на деформацію шаблону з паперу, а також фарби. Вже в 1906 Уїлліс запатентував апарат для обробки повітря.

Carrier: перші кроки

Сама торгова марка Carrier з’явилась в 1915, коли винахідник, разом з партнерами, офіційно заснував компанію в правовому полі. Слід відзначити, що перший кондиціонер був призначений більше для станків, ніж для людей. Недивно, що багато виробничих компаній США зацікавились винаходом вченого.

Першою стала Белмонтська фабрика з обробки бавовни. Їх проблема заключалася в недостатній вологості повітря в цехах. Через вологість, бавовна ставала непридатною до активної обробки. Встановлення обладнання від Carrier вирішило цю проблему раз і назавжди.

Після цього продукція компанії Carrier почала розповсюджуватися по всьому світу. В 1922 бренд презентував унікальний в своєму роді чіллер центробіжного типу. Тоді він працював не за рахунок фреону, а з допомогою води. Такий винахід вирішило проблему кондиціонування габаритних приміщень.

Кондиціонери Carrier: досягнення та нові розробки

Через деякий час кондиціонер Carrier з’явився в театрі Metropolitan. З того часу, кліматична техніка від компанії стала інсталюватися майже скрізь.

В 1999 році Carrier об’єднала зусилля з виробництва з Toshiba. На даний  момент Carrier – це дочірній проект United Technologies (UTC). Він займає 43 місце в списку найбільших корпорацій технологічного направлення.

Що ж стосується асортименту компанії Carrier, він включає в себе 10 тис. різноманітних моделей кліматичного обладнання. Майже кожний рік кількість зростає, оскільки бренд розвивається і сьогодні.

Спеціалісти відмічають, що значна частина патентів, пов’язаних з кондиціонуванням повітря, належить вищезгаданій торговій марці.

Сучасна компанія Carrier – це велика компанія, в якій працює більше 32 тис. чоловік по всьому світу. Чистий прибуток складає 12 млрд. доларів. В наявності 50 заводів та фабрик, а також 20 центрів для досліджень. Головний офіс компанії розташований в Америці в штаті Коннектикут.

Курс Валют

Курс валют на 26.10.2020:
1 USD – 28,50 (наличный)
1 USD – 28,90 (безналичный)
EUR/USD – 1,19 (Кросс-Курс)