Кліматична техніка Electrolux: історія, кондиціонери, якість

Electrolux_brand

Історія Electrolux бере початок 1901 році зі створення компанії Lux в Стокгольмі. Займалась вона виключно виготовленням керосинових ламп. Лише в 1919, за рахунок багатьох злиттів та підбору назв, виникла всім відома назва Electrolux.

Перші визначні розробки Electrolux

В 1912 році корпорація почала завойовувати ринок Європи. Спеціалісти вирішили робити акцент на пилососах. Таким чином з’явився перший в Європі пилесос від компанії під назвою  Lux 1. Вже в ті часи обладнання відрізнялось зручністю та простотою у використанні. 

В 1925 році на ринок вийшов D-fridge – абсорбційний холодильник. Над ним працювали з 1922 року. Незважаючи на той факт, що в техніці були відсутні компресори сучасного типу, він був максимально ефективний та підходив для побутового зберігання продуктів.  

Активний розвиток Electrolux припадає на 1920 – 30-ті роки. В той період відкривались однойменні заводи в Америці, Німеччині, Франції, а також Англії. Спад відбувся під час Другої Світової Війни. В 1944 Electrolux купує компанія Bohus і розпочинає виробництво пральних машин. 

Кондиціонер Electrolux

Для того, щоб стати справжньою корпорацією, Electrolux купує окремих виробників, які знаходились на території Італії, Америці, а також Європі. Вже з того часу власники вирішили випускати кондиціонери. Значна увага приділялася на відповідність ціни та якість. Дизайн, невеликі розміри та функціонал – таким в очах власників, повинен бути кондиціонер Electrolux. Головною відмінністю техніки того часу стали спліт-системи з можливістю обрати колір внутрішнього блоку. Це досягалось за рахунок панелей, що знімались. 

Додаткові функції також були в пріоритеті: обігрів, вентиляція, охолодження, і навіть осушення повітря в приміщеннях.

Кондиціонер Electrolux вважається найбільш безпечним для навколишнього середовища. Компанія завжди приділяла увагу використанню не лише розробкам нових фреонів, але і їх безпеці. 

В 2006 році компанія отримала нагороду за дизайн своєї продукції. Навіть зараз Electrolux знаходиться в пошуку дійсно оригінальних та унікальних рішень. Недивно, що асортимент включає в себе професіональну техніку, побутову та садову. Electrolux робить практично все, щоб задовольнити потреби покупців з різноманітними вимогами.