Бренд GREE: історія, кліматична техніка, кондиціонери

Gree_brand

Коли підприємство Guanxiong Plastic та Haili Air об’єднались, з’явилась компанія Gree. Сталося це в 1991. В тому ж році утворився завод з виробництва віконних кондиціонерів виключно для внутрішнього китайського ринку. В той час в компанії Gree працювали лише 200 співробітників, а річний об’єм реалізованої продукції складав всього лише 20 тис. моделей.

В 1994 компанія пережила дуже важкі часи, проте під керівництвом пані Дун Минчжу, бренд зміг вистояти і навіть презентував свій власний логотип з чіткою стратегією розвитку. Потрібно зазначити, що Дун працювала в компанії з моменту її заснування. Тоді вона обіймала посаду менеджера з продажу, а на даний момент вона є керівником та входить до рейтингу найвпливовіших жінок. 

Досягнення Gree

Вже в 1995 Gree займає першість з об’єму продаж та виробництва кліматичної техніки. На фондовій біржі бренд з’явився рік по тому. 

Успішне управління та швидкий розвиток дає можливість Gree отримати в 1999 році нагороду «Бренд Року».

2005 рік став особливо успішним, адже торгова марка укріпилась на міжнародному ринку кліматичного обладнання: 

  1. Вдалося створити унікальний в своєму роді низькотемпературний насос для систем VRF.
  2. Кондиціонер Gree неінверторного типу та спліт-система стали пріоритетною продукцією, яка дала можливість корпорації зайняти перше місце у світі з їх виробництва.
  3. Компанія започатковує шестирічний гарантійний термін. В 2005 році жодна інша компанія не пропонувала подібних умов.

В 2008, коли спостерігалась гостра економічна криза, Gree змогла збільшити приріст продажів на 46%, коли багато конкурентів просто йшли з ринку.

Партнерство та розработки

Співпраця з Daikin припала на 2009 рік. Формується завод, який спеціалізується на виготовленні компонентів та плат інверторних спліт-систем. Також Gree надає свої потужності для виготовлення моделей Daikin для японського внутрішнього ринку.

В 2014 році відкривається перший інтернет-магазин компанії. В цьому ж році, Gree запатентувала 4100 різних винаходів в індустрії кліматичної техніки. Поміж них і магнітна підвіска інвертора, яка значно знизила шум.

В 2015 році корпорація починає співпрацювати з атомними електростанціями, забезпечуючи їх обладнанням для охолодження в декілька мегакіловат.

На сьогодні компанія Gree займає 385 місце в загальному списку виробників. Компанія вважається однією з найбільших в Китаї та і у всьому світу.