Історія Hisense: досягнення, кондиціонери, кліматична техніка

Hisense_brand

Hisense – компанія, яка була заснована та до сьогодні знаходиться в Китаї. Практично вся діяльність пов’язана з виробництвом високотехнологічної електроніки: кліматична техніка, побутова, промислова, тощо. На даний момент займає почесне місце в TOP-10 крупних компаній в КНР. Нічого дивного, адже лише за 2007 корпорація отримала $6,7 млрд. чистого прибутку від реалізації.

Поява та розвиток Hisense

Корпорація була заснована в 1969 році в Циндао. Продукція збиралась на заводі з виробництва радіо приналежностей. В 2015 корпорація отримала право реалізувати практично всю продукцію на території США.

Hisense – офіційний власник відразу трьох брендів: Hisense, Kelon, а також Ronshen. Потрібно відмітити, що Хайсенс – єдина подібна компанія у всьому Китаї. Це далеко не всі досягнення. Наприклад, в 2001 році була отримана національна нагорода за високу кваліфікацію менеджменту.

Загальний список продукції ділиться на:

  • Телевізори різної діагоналі.
  • Кліматична техніка (спліт-система hisense, чіллери, тощо).
  • Холодильники та супутнє обладнання.
  • Побутова техніка.
  • Електроніка (планшетні комп’ютери, смартфони)

Корпорація володіє власними дослідницькими, а також інженерними центрами, в тому числі різноманітні лабораторії, інноваційні центри, наукові бази, і т.д. Розташовані вони на території  КНР, Африки, США та Нідерландів. Такий підхід дав можливість здійснювати близько 860 відкриттів. Таким чином купити кондиціонер hisense – значить придбати якісний та довговічне обладнання  для дому чи офісу.

Hisense: виробництво та стандарти якості

Виробничі потужності (заводи та фабрики) розташовуються також в Китаї, ЮАР, Франції, Угорщині. На сьогодні продукція Hisense експортується в 100 різні країни.

Приділяється особлива увага маркетингу. Наймаються та навчаються справжні професіонали своєї справи. Саме тому кондиціонер Hisense відомий майже у всьому світі.

Компанія є спонсором більшості спортивних заходів: тенісні турніри, футбольна Ліга чемпіонів, автомобільні гонки. Це впливає не тільки на рівень впізнаваності бренду, але й на загальне визнання зі сторони суспільства.

Побутовий кондиціонер хайсенс, напівпромислові моделі, спліт-системи, теплові насоси, ККБ, VRF-системи, чіллери – все це невелика частина загального асортименту Hisense. Зверніть увагу, що компанія довіряє реалізацію власної продукції виключно офіційним дистриб’юторам чи представникам.