Історія бренду Lessar: кондиціонери та кліматичне обладнання

Lessar_brand

Відразу потрібно відмітити, що Lessar є одним з наймолодших брендів. Більшість покупців не звертають  на них уваги, проте компанія змогла завоювати визнання у всьому світі.

Все почалось в 2003 році. Саме тоді Чехія повинна була вступити до Європейського союзу, тому уряд країни затвердив програму з експортної політики. Вона була покликати допомогти локальним виробникам вийти на європейський ринок та укріпитися в ньому. Більше того, компанії мотивувалися можливістю стати міжнародними брендами. Таким чином і з’явився бренд Лессар.

Lessar: цілі, виробництво, асортимент

Компанія ставить перед собою ціль виробництва кліматичного обладнання, що відповідає практично всім стандартам якості ЄС.

Що ж стосується асортименту, lessar пропонує:

  1. Побутові кондиціонери та напівпромислові моделі;
  2. Теплові насоси;
  3. Канальна вентиляція;
  4. Вентагрегати компактних розмірів.

Окрема увага приділяється і промисловому обладнанню: чіллери, холодильні машини абсорбційного типу.

Кондиціонер Лессар

Головна перевага полягає в повному інформаційному супроводженні. Діє служба технічної підтримки, де покупці можуть отримати допомогу в режимі реального часу.

Кондиціонер lessar та інше обладнання виробляється в Германії, Росії, Литві та Польщі. Заводи знаходяться в Південній Кореї, а також Китаї.

Сам бренд відмічає використовування наукових центрів для дослідження передових технологій кліматичної галузі, щоб в подальшому використовувати їх на практиці. Деталі про свої лабораторії виробник не розповідає, проте відмічає, що команда складається з професіоналів своєї справи: інженерів, маркетологів, спеціалістів з інсталяції та обслуговуванню.

Не дивлячись на достатньо недовгий період існування бренду, кондиціонер lessar відомий у всьому світі. Нічого дивного, адже компанія активно працює над своїм іміджем та широким асортиментом, задовольняючи потреби сучасного покупця.

Кліматична техніка компанії використовується в сучасних інженерних системах стандартних будівель, а також в унікальних архітектурних будинках. Сам же бренд, в залежності від номенклатури, розділяє обладнання на класи для виробничих будівель, суспільних чи побутових, жилих чи комерційних будинків. Відповідно моделі відрізняються розмірами та потужністю.

Курс Валют

Курс валют на 26.06.2020:
1 USD – 27,10 (наличный)
1 USD – 27,20 (безналичный)
EUR/USD – 1,12 (Кросс-Курс)