Mitsubishi: історія компанії, кондиціонери преміум-класу

Mitsubishi_brand

Кліматична техніка Мітцубісі відома споживачам вже довгий час. Нічого дивного, адже японська компанія Mitsubishi Heavy Industries веде активну діяльність біля 100 років. За цей час було налагоджено виробництво в таких галузях:

  • Будівництво суден та металоконструкцій;
  • Енергосистеми;
  • Кліматична техніка;
  • Промислове та побутове обладнання;
  • Розробки в сфері аерокосмічної індустрії.

Бренд Mitsubishi: кліматична техніка

Mitsubishi розпочала займатись кондиціонерами з 1953 року. Саме тоді було представлено суспільству DP5 – кондиціонер напівпромислового типу. Три роки потому з’явився віконний кондиціонер, а вже в 1970 представлена перша та єдина в Японії спліт-система.

Компанія Мітцубісі винайшла вбудований касетний блок, який використовується і по сьогодні.

В компанії працюють виключно спеціалісти своєї справи. Завдяки їм промисловий розвиток не стоїть на місці не лише в Японії, але й у всьому світі. Професійне проектування та розрахунок роблять кондиціонер Міцубісі особливо довговічним. Показники виробітку на відмову складають 22500 годин. І це лише для побутового обладнання.

Кондиціонер Мітсубісі, як і інша техніка бренду збирається лише з оригінальних комплектуючих. Кожний із заводів має необхідні сертифікати, а також вимоги відповідності якості від Європейського Союзу.

Кондиціонер Mitsubishi: сертифікація та якість

Отримано сертифікат ISO900 про високу якість зборки. Відповідність стандарту ISO1400 говорить про раціональне використання навколишнього середовища с мінімальним впливом на неї.

Мітсубіші кондиціонер, як і інше кліматичне обладнання компанії – це висока надійність та довговічність. Обладнання бренду застосовується на опалювальних станціях по всьому світу.

Підробки повністю виключені, так як для обладнання використовується власна продукція японського гіганту: програмне забезпечення, електрона оболонка, складові технологічного характеру. Це справжня перевага, адже безпосередні користувачі можуть бути впевнені в якості, так як не використовуються дешеві запчастини з Китаю або ж Південо-Східної Азії. 

Mitsubishi Heavy Industries реалізує свою продукції виключно через офіційні сервіси, авторизованих дистриб’юторів чи дилерів. Таким чином «сірі» поставки зводяться до нуля, а покупці можуть бути впевнені в оригінальності та якості.