Торгова марка Mitsushito: історія та розвиток

mitsushito_brand

Mitsushito – молодий бренд із Китаю, який спеціалізується виключно на кліматичному обладнанні. Головною особливістю вважається унікальний дизайн, виконаний в декількох варіантах: «Слонова кістка» та «Чорне дзеркало».

Кондиціонер Mitsushito: якість кліматичної техніки

Хоча Мітсушито не має такої історії, як Carrier чи Mitsubishi, проте він може похвалитися гарним рівнем якості своєї продукції. Справа в тому, що бренд використовує в своїй техніці обладнання інших іменитих торгових марок, наприклад, компресори від Matsushita – японської компанії.

Кондиціонер Мітсушіто потрапив на український ринок весною 2008 року. Протягом 11 років торгова марка постійно представляла унікальні новинки, а також додаткові можливості для своїх клієнтів: функціональність, надійність, простота у використанні та підтримка.

На даний час Mitsushito пропонує особливо широкий асортимент, який підійде для малогабаритних житлових приміщень, а також для великих комерційних будівель. Секрет в можливостях та потужностях: охолодження, обігрів, вентиляція, осушування, функціональні можливості. Всім цим можна управляти, як з цифрової панелі, так і з окремого пульта ДУ.

Сучасні кондиціонери Мітсушито

Кондиціонер Mitsushito – це сучасне обладнання бюджетного класу. Низька ціна при високій якості, чудовому дизайні та широкому асортименті приваблює все більше уваги до бренду. Можна з впевненістю заявити, що Mitsushito – це кліматична техніка для широкого кола покупців.

Курс Валют

Курс валют на 26.10.2020:
1 USD – 28,50 (наличный)
1 USD – 28,90 (безналичный)
EUR/USD – 1,19 (Кросс-Курс)