Neoclima: кондиціонери та кліматична техніка

neoclima_brand

Історія бренду Неокліма розпочалася в 1977 році, коли в Греції з’явилась торгово-промислова компанія. З того часу і по нині компанія займалась виробництвом кліматичного обладнання, а також повітряних завіс.

Протягом 30 років професійної діяльності, Neoclima стала відомою торговою маркою у всьому світі. Також значно розширився і асортимент продукції: вентиляція, обігрів, а також кондиціонування повітря.

NEOCLIMA на українському ринку

На українському ринку модельний ряд бренду з’явився вже в 2007 році. Покупці звернули увагу на високу якість, а також доступну ціну кліматичної техніки. Власне про це говорить сама назва торгової марки Neoclima – Новий клімат.

Однойменні дослідницькі центри Неокліма проводять не лише розробку нових моделей, але постійно слідкують за сучасними трендами в даній галузі, а також виявляють нові шляхи розвитку та стратегію компанії.

Кондиціонер Неокліма: якість та розвиток

Кондиціонер Neoclima – це надійність, якість та ефективність. Саме такими були початкові вимоги, які дотримуються і нині. Інженери та дизайнери створюють надійні конструкції, втілюють в техніку інноваційні розробки, а також експерементують з дизайном.

В 2012 році Неокліма отримала нагороду за бездоганну якість, що доводить рівень розвитку торгової марки. Керівництву цього було замало і в 2013 році розпочався ребрендинг компанії. Спеціалісти вирішили переглянути стратегію та напрямки свого розвитку. В результаті було розширено асортимент, оновлені практично всі моделі кліматичної техніки. У виробництві підвищились характеристики контролю якості. Як наслідок з’явилися:

  1. мульти спліт-системи;
  2. теплові насоси;
  3. кондиціонери промислового та напівпромислового типу;
  4. зволожувачі, а також очищувачі повітря

В 2014 році змінився слоган Neoklima: «Якість кожному». Останній крок – це зміна логотипу (2016 р).

Популярність кліматичної техніки Neoclima

Потрібно зазначити, що кондиціонер Neoclima користується популярністю у всієї Європи. Висока якість продукції перевірили на собі і українські споживачі, підтверджуючи правдивість слогану та вірний підхід компанії.

Кондиціонер Неокліма відрізняється простотою в обслуговуванні. Наприклад, щоб почистити фільтра достатньо зняти їх та промити теплою водою та дати їм просохнути.

На сьогодні Neoclima робить наголос на підвищення характеристик кондиціонерів, їх ефективності в плані енергоспоживання, а також на комфортне використання.