Історія розвитку торгової марки Sensei

sensei_brand

Sensei – это японская компания, которая специализируется исключительно на производстве климатической техники. Собирается техника на заводах в Китае, которые принадлежат другой компании – Chigo.

Основна ціль бренду Сенсей полягає в розробці такого кліматичного обладнання, яке створювало б ідеальний клімат в різних приміщеннях: від промислових до офісних чи житлових.

Кондиціонер Sensei: відмінність та якість

Кондиціонер Сенсей позиціонується, як інноваційно розроблена техніка, яка відрізняється якістю, а також простотою у використанні. В актуальному модельному ряді застосовуються технології інтелектуального контролю, ефективні системи нагріву чи охолодження. Також компанія приділяє особливу увагу екології. Техніка не шкодить навколишньому середовищі, а також безпосередньому споживачу. Як підтвердження – отримано всі необхідні сертифікати та відповідності якості.

Кондиціонер Sensei – це і функціональність. Клієнти отримують повний набір необхідних можливостей по розумній ціні:

  • Цифровий дисплей. Практично всі спліт-системи обладнані подібним функціоналом. На дисплеї відображається статус поточної роботи кондиціонера.
  • Інтелектуальні властивості, наприклад, режим сну.
  • Біо-фільтрація активного типу, яка знищує шкідливі мікроби та віруси з ефективністю в 99,9%.
  • Нанотехнології, які очищують повітряні потоки, що поступають в приміщення від шкідливих газів.  

Кліматичне обладнання Сенсей

Відрізняється кліматична техніка і сучасним дизайном. Таким чином майже всі зацікавлені покупці гарантовано підберуть дизайн кондиціонера під інтер’єр.

Сучасний модельний ряд Sensei достатньо широкий, так як в ньому можна знайти практично всі види кондиціонерів, чіллерів, фанкойлів, а також VRF-систем.

Бренд сенсей турбується також і про простоту використання. Всі необхідні витратні матеріали і комплектуючі можна купити на території України з доставкою на наступний день. Це досягається взаємодією з надійними дилерами, а також професійними дистриб’юторами.  

Курс Валют

Курс валют на 26.10.2020:
1 USD – 28,50 (наличный)
1 USD – 28,90 (безналичный)
EUR/USD – 1,19 (Кросс-Курс)