Кліматична техніка TOSOT

tosot_brand

Tosot – належить торговій марці компанії Gree. Справа в том, що китайський концерн Gree, вже після досягнення успіхів з продажів на території країни, вирішили розширяти ринки збуту. Також адміністрація орієнтувалась на експортні продажі.

ТОСОТ: історія розвитку

З 2003 року розпочалася історія Тосот, марки, яка з самого початку спеціалізувалась на виготовленні компресорів. Продажі під цим брендом почались в Іраці в 2009 році.

Вже в 2010 Tosot кондиціонери продавалися в Азії та ЄС. Майже через рік, продажі стартували на території СНД. На даний момент кліматичне обладнання продається також в Канаді, Бразилії, Італії та інших країнах. В цьому немає нічого дивного, адже кондиціонери відрізняються довговічністю та надійністю, що безумовно підходить для клієнтів зі всього світу.

Торгова марка підбирає окрему лінійку техніки для кожної держави. Це пов’язано не лише з кліматом, але і особистими зверненнями покупців до бренду. Покупці особливо вимогливі до кондиціонеру, який буде знаходитися на видному місці. Саме тому інженери та дизайнери Gree роблять все, щоб вимоги були враховані та втілені в кожній моделі.

Кондиціонер Tosot

Кондиціонер Tosot, згідно заявкам виробника, відрізняється функціональністю та довговічністю. Для цього використовуються передові технології, а також численні персональні розробки, наприклад, I Feel, DIY тощо.

Зверніть увагу, що торгова марка співпрацює виключно з професійними кліматичними компаніями, які гарантують повну консультацію та підтримку своїх клієнтів.  

Компанія Gree, як світовий виробник кліматичної техніки, гарантує якість кондиціонерів Тосот. Отримано всі необхідні сертифікати, а саме ISO 9001, який відповідає європейським стандартам. На всі спліт-системи побутового призначення дається гарантія чотири роки.

Кондиціонер Тосот можна назвати інноваційним. У виробництві бере участь команда професіоналів компанії Gree, а це чотири технологічних інститути, а також 300 лабораторій по всьому світу, де проводяться дослідження з підвищення характеристик, зниженню шуму. Окрема увага приділяється роботі в екстремальних умовах: тропічна злива, високі температури і т.д.

На промислових площах Gree випускається техніка також для декількох інших брендів, наприклад, Daikin.