Кондиціонери Zanussi: історія розвитку та становлення на ринку

zanussi_brand

Цей бренд було започатковано в Італії, в 1916 році. Тоді Антоніо Зануссі відкрив власну компанію, а перша модель була дров’яна кухонна плита. Син коваля розумів, що потрібно робити акцент на доступність техніки, а також її якість. З такими намірами успіх не примусив себе чекати. Вже в 1920 році компанія включала в себе десять співробітників. В тому ж році побачила світ популярна плита з чавунною поверхнею для приготування їжі.

Потрібно відмітити, що Італія в ті часи переживала не найкращі часи, так як діяла фашистська диктатура. Багато компаній закрились, проте Занусси продовжила роботу, тому що обрала найкращу стратегію розвитку.

Zanussi: значущі досягнення

В 1933 році почався випуск продукції під брендом Rex. Це позитивно відобразилося на фінансовому положенні, і відразу була відкрита фабрика в Парденоне.

В 46-му році директором став син Антоніо – Ліно. При його керівництві Zanussi почали робити акцент на завоюванні європейського ринку. Для цього використовувались передові та особливо ефективні технології. З’явився навіть новий лозунг: «Дизайн та інновації!».

В 1951 році штат компанії налічував 300 чоловік, що говорить про успішний розвиток справ. Спершу Зануссі виробляла виключно газові плити, але в 1954 році представила перший холодильник від бренду. Пізніше з’явилися пральні машини, які вироблялися в Порчії. Цей завод по сьогодення є одним з найбільших з виробництва пральних машин у всій Європі.

Кліматична техніка Зануссі: кондиціонери

В 1958 році – перше серійне виробництво техніки під брендом Zanussi, що включало і кондиціонер зануссі, і техніку для прання, і холодильники. Майже все обладнання відрізняється функціональністю та новими можливостями, що і зіграло ключову роль.

Щоб утвердитися на ринку, компанія починає проводити масштабні рекламні кампанії. Запрошувалися навіть дуже відомі актори для участі в роликах. І знову результати не змусили себе чекати. В 1960 році бренд був у всіх на слуху в усьому світі. Саме в той час компанія отримала італійську нагороду за дизайн – «Золотий компас».

В країнах СНД однойменна техніка з’явилась лише в 1994 році. На даний момент компанія постачає свою продукцію в 70 країн. Не дивлячись на столітній досвід, доступність та якість до цих пір залишаються головними критеріями для керівництва бренду. Цілком заслужено кондиціонер Zanussi, як і інша техніка, користується популярністю серед звичайних користувачів та професіоналів своєї справи!