Сooper&Hunter International Corporation

Торгова марка С&H (Сooper&Hunter) належить компанії Сooper&Hunter International Corporation.

Компанія була створена на базі двох компаній: C.S. Cooper Company та Hunter Manufacturing Company. Винахід компанією C.S. Cooper першого комерційно успішного радіатора, який заповнювався рідиною, розпочало цикл інженерних інновацій в області охолодження та обігріву повітря. Будучи членом American Society of Heating, Refrigerating and Air – Conditioning Engineers (ASHRAE), заснованого в США в 1892 році, компанія Hunter Manufacturing Company в 1930 роках була однією з перших, услід за General Electric, виробників кондиціонерів з прямим випаром і виносним повітре-охолоджуючим конденсатором. У 1950-х роках компанією були розроблені та успішно реалізовувалися водні та гліколеві охолоджувачі для кондиціонерів комерційного тапромислового призначення. У 1960-х освоєна інноваційна технологія – роторно-гвинтові компресори, які були дуже надійними і ефективними.

У 2003 році була проведена реорганізація компанії Cooper&Hunter International Corporation, що мало на меті закріпити її лідерські позиції у виробництві систем мікроклімату. Було прийнято рішення про перенесення виробництва за територію США, розширенні спектру пропонованого устаткування під торговою маркою C&H та вихід на нові ринки збуту. Реалізовуючи нову маркетингову стратегію, компанією були відкриті представництва в країнах Північної та Південної Америки, Австралії, Європи і Азії.
Принципи роботи компанії незмінні: продукція С&H, це – інноваційні розробки, якість, надійність, зручність, і як наслідок – популярність серед споживачів і комерційна привабливість для дистриб’юторів.

ПРОДУКЦІЯ

Багато років вдосконалення технологій та вивчення потреб споживачів привели до того, що на сьогодні компанія виготовляє широкий асортимент продукції :

  • усі типи кондиціонерів (віконні, настінні, мобільні, стельові, касетні, канальні, колонні, мульти-спліт системи, мультизональні системи та високотехнологічне устаткування, призначене для кондиціонування багатоповерхових будівель);
  • кулеры для води (підлогові, настільні, з газуванням і вбудованою системою фільтрації);
  • обігрівачі (конвектори, тепловентилятори, інфрачервоні та масляні обігрівачі);
  • зволожувачі повітря (ультразвукові та традиційні);
  • очисники повітря (HEPA, ULPA, UV);
  • системи очищення води.

Бездоганна якість продукції, що випускається, – один з найважливіших пріоритетів Cooper&Hunter. У компанії були розроблені унікальні програми якості : “Стратегія досконалого продукту” та “Глобальний контроль якості”, застосування яких дозволило досягти найвищих показників якості у виробництві кондиціонерів.

Устаткування C&H набуває все більшої популярності у споживачів, завдяки високому рівню надійності, унікальним технічним характеристикам, функціональному дизайну та широкому спектру пропонованої продукції.