Власний сайт можна легко порівняти з тамагочі. Його також потрібно годувати контентом, щоб він гарно ріс, одягати, щоб на нього звертали увагу, та заявляти про нього всьому світові, щоб саме цей сайт обирали.

Альянс Клімат допоможе в підтримці та просуванні вашого сайту. Що дасть це клієнтові:

Розмістимо дані про Вас на нашому головному сайті та вкажемо Вас офіційним партнером. Це додасть потенційному покупцю впевненості в якості товару та безпеки покупки.

Детальна та повна інформація зацікавить покупців. Вони будуть впевнені в надійності продавця та зможуть зробити вірний вибір у вашу користь.

Регулярна реклама зацікавить потенційних клієнтів не лише з вашого регіону, але і з інших регіонів України.

SEO-оптимізація дозволить виводити ваш сайт на першій сторінці пошуковиків, що зробить Вас лідером серед конкурентів.

Правильне регіональне налаштування позбавить від зайвих вкладень. Про Вас будуть знати саме ті клієнти, які знаходяться поряд з Вами.

В результаті Ви отримуєте значно більше, ніж інвестували!

Щомісячні послуги

Якщо Ви придбали сайт або взяли його в оренду в Альянс Клімат, Ви можете замовити додаткові послуги з обслуговування, наповнення та просуванні сайту.

Наприклад, Ви замовили пакет «Пробний», але Вам потрібна додаткова реклама та унікальні описи інтернет-магазину.

 

Ми допоможемо Вам в цьому!

Розглянемо послуги більш детально

Обмін даними

Альянс Клімат володіє великою базою даних, яка дозволяє швидко та ефективно додавати товари на сайт. Дані товару відповідають актуальним прайс-листам постачальників.

Як Ви розумієте, прайс-листи постійно змінюються: старі позиції виключаються, додаються новинки, ціни постійно оновлюються.

Всі ці зміни відразу відображаються в нашій базі. Ви економите багато часу на ручне редагування, якщо Ви замовляєте оновлення через нашу базу. Крім того, Ви отримуєте актуальні та популярні позиції зі всіма характеристиками та фото.

Реклама

Реклама в першу чергу приводить аудиторію на Ваш сайт, саме тому її важливо налаштувати, щоб вона приносила потрібні результати. Мова йде про вірний підбір ключових слів, правильному позиціонуванні, знанні тонкостей та деталей.

Особливо важливо регулярно відстежувати актуальність реклами відповідно до результатів та систематично її коригувати.

Зверніть увагу, що рекламний бюджет оплачується окремо.

Пошукові системи

Це і називається SEO.

Сенс в тому, щоб адаптувати всю інформацію таким чином, щоб пошуковики розуміли, що продає магазин, для кого продає, що може запропонувати, як часто його шукають.

В даному випадку важливо створювати правильні тексти. Чим їх більше – тим краще. Крім того, тексти мають бути унікальними. Це лише поверхова інформація, SEO нехай краще займаються спеціалісти. SEO – важливо, потрібно та корисно для вашего сайта!

Правильний підхід до оптимізації гарантує видачу вашого сайту в перших рядках тематичних запитів в пошуковиках.

Технічна підтримка

Можливо Ви щось зробили не так в адмін панелі, можливо трапився технічний збій або просто забули оплатити хостинг – все з’ясує наш спеціаліст.

Потрібно зазначити, що з його підтримкою Ви можете модернізувати, покращувати та робити свій сайт більш стабільним, а також зручним для потенційних клієнтів. Наприклад, Ви можете підключити ще більше зручних засобів оплати, тощо.

Вартість робіт буде завжди залежати від складності завдань.

Соціальні мережі

Майже всі зареєстровані в соціальних мережах, а це говорить про те, що саме там Ваші потенційні покупці. Єдине, що Вам потрібно буде – розповісти про себе та викласти свої пропозиції.

Для цього потрібно буде трішки контент, трішки реклами та стільки ж терпіння.

Ми налаштовуємо рекламу, виявляємо потенційну аудиторію, створюємо контент, робимо опис цікавим, забезпечуємо підписників.