Ще трішки і реальні магазини перестануть існувати. Нічого дивного, адже по всьому світу збільшується доля продажів товарів та послуг через мережу Інтернет.
Бажаєте розпочати заробляти сьогодні? Вам однозначно потрібен власний сайт. Отримувати стабільний прибуток з мінімальними вкладеннями та фізичними навантаженнями, уникнути купи завдань в робочих процесах реально з Альянс Клімат. Ми реалізуємо найскладніші затратні бізнес-процеси, а ви займаєтесь тільки продажами. Для цього не потрібно наймати штат робітників чи утримувати особистий штат. Це називається Дропшиппінг та діє в нашій компанії на вигідних умовах. Дослідження показують, що продаж кліматичної техніки є одним з найбільш прибуткових бізнесів на даний момент. Таким чином ви можете бути впевнені, що продажі не заставлять себе чекати і у вас завжди будуть клієнти!

Ми пропонуємо комплексне рішення:

Інтернет-магазин з додатковими послугами – обирайте необхідні послуги для просування власного інтернет-магазину.

Повна підтримка ваших клієнтів – узгоджуємо з покупцем зручну форму оплати, оформляємо гарантійні документи, накладні, надаємо можливість купувати товари в кредит.

Послуги з доставки товарів – безкоштовно по всій Україні.

Послуги по монтажу кондиціонерів, вентиляції, а також складних кліматичних комплексів по всій Україні: у великих мегаполісах і невеликих районах.

Сервісная підтримка проданной техники – оперативно та якісно по всій Україні.

Отже:

Отримувати прибуток та організовувати свій бізнес з Альянс Клімат просто і вигідно.

Вам необхідно купити чи орендувати інтернет-магазин у нас. Далі ви замовляєте послуги з просування або займаєтесь цим самостійно. Потрачені сили найближчим часом принесуть плоди та з’являться перші покупці. Ви просто передаєте вже обробленні заявки покупців, а ми їх повністю обслуговуємо. Зверніть увагу, що ви продаєте наш товар, тому послуги з супроводу продажів надаються цілком безкоштовно.

Який же магазин вам потрібно?

Щоб дати відповідь на це питання, ми розробили декілька пакетів, які допоможуть вам визначитись зі своїми можливостями та перспективами.
Розглянемо кожний з них більш детально

ПРОБНИЙ

Підходить для тих, хто тільки пробує свої сили. Ви отримуєте вже готовий унікальний сайт з наповненими товарами: кондиціонери, осушувачі повітря, ПВУ, очищувачі повітря, тощо.

Ми підключимо ваші номера телефонів та соціальні мережі, щоб ви могли взаємодіяти зі своїми покупцями.

З пробним пакетом ви сформуєте підхід до продажів і здійсните перші з них. Як ви розумієте, прав адміністратора у вас не буде, але це ніяк не вплине на вашу діяльність в плані здійснення продаж. Навіть більше: у вас залишається час на обдздвін, пропозиції та обробку звернень.

СТАРТ

Для вас створюється сайт згідно раніше узгодженого макету. Ви не берете його в оренду, а купуєте назавжди. Також ми підключаємо всі необхідні вам категорії, проте робимо це один раз. Іншими словами, ми синхронізуємо наші бази даних із товарами один раз. Не хвилюйтесь, оновлення можна замовляти окремою послугою саме в той момент, коли вам це потрібно.

В будь-якому випадку у вас будуть товари з повним наповненням: від фотографій до детальних характеристик.

Також у вас будуть всі права адміністратора, тому Ви особисто можете додавати потрібні товари, описи, характеристики, тощо.

Даний пакет підійде для активних продаж та розкрутки власного інтернет-магазину, що гарантує стабільний додатковий дохід.

ПРОДВИНУТИЙ

Пакет підходить для тих, хто налаштований на активну розкрутку свого магазину та постійні продажі.

Ви отримуєте повноцінний сайт, наповнений обраними категоріями. Щоб про вас дізналося більше людей в місті чи всій Україні, ми пропонуємо послуги з копірайту (наповнення унікальними текстами), SEO оптимізації та реклами на вибір. Всі ці послуги ви можете замовити і окремо тут.

Таким чином, ви отримуєте готовий інтернет-магазин, який буде вже в рекламних видачах вашим потенційним клієнтам. Це наближає вас до стабільних продажів та популярності в потрібному регіоні.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Це повноцінний сайт, зі своїми соціальними мережами, рекламою та оптимізацією. Іншими словами, він вже повністю підготовлений та налаштований для активних продажів: підготовлені всі акаунти, є всі потрібні унікальні описи (головна сторінка, послуги сайту, описи категорій і т.д.), необхідна актуальна інформація про вас, ваш магазин і товари.

Вам не потрібно буде турбуватися за наповнення або подальше просування свого інтернет-магазину найближчим часом. Даний пакет передбачає практично всі необхідні витрати на створення сучасного повноцінного сайту зі всіма можливостями.